Business-Relations.pl

Wiodące technologie

Odkurza i myje

Teraz nie robię porządków raz na jakiś czas, lecz z łatwością i bez wysiłku odkurzam dywany i kanapy oraz myję podłogi zależnie od bieżących potrzeb. 

Czytaj więcej: Odkurza i myje

Fakturowanie jeszcze prostsze

Wystawianie faktur to nieodłączny element prowadzenia działalności gospodarczej. Warto ułatwić sobie związane z tym czynności, korzystając ze specjalistycznych programów.

Czytaj więcej: Fakturowanie jeszcze prostsze

Rusza [m]spark – pierwszy polski akcelerator MarTech

Posiadasz startup, małą lub średnią firmę działającą w obszarze marketingu i technologii? Chcesz rozwijać ją pod okiem ekspertów? Zgłoś się do programu akceleracyjnego [m]spark. Zapisy trwają do 20 kwietnia 2018 roku.

[m]spark powered by Knowledge Hub Akcelerator to program akceleracyjny powstały dzięki zaangażowaniu GroupM. Akcelerator został stworzony na potrzeby szeroko rozumianego obszaru MarTech, czyli połączenia marketingu i technologii.

Czytaj więcej: Rusza [m]spark – pierwszy polski akcelerator MarTech

Jakie korzyści daje mobilne RTG?

RTG mobilne, które - dzięki swojej wszechstronności – znajduje zastosowanie na terenie całej kliniki, zarówno na szpitalnych oddziałach ratunkowych, salach operacyjnych, jak i na innych oddziałach? Tak, to możliwe! Przenośny RTG działa w placówkach i sprawdza się bardzo dobrze!

Czytaj więcej: Jakie korzyści daje mobilne RTG?

Nie tylko na dzień Babci i Dziadka

Kochana Babciu, kochany Dziadku, dziś wam przynoszę po nie tylko po pięknym pachnącym kwiatku, bo do tego dokładam super konto bankowe, które otwiera Wam perspektywy nowe oraz serdeczne życzenia, niech wam się spełnią wszystkie marzenia! 


Poradnik na temat zakładania kont bankowych - Wejście do świata bankowości internetowej (1-20)

Czytaj więcej: Nie tylko na dzień Babci i Dziadka

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782