Business-Relations.pl

Wiodące technologie

Jakie korzyści daje mobilne RTG?

RTG mobilne, które - dzięki swojej wszechstronności – znajduje zastosowanie na terenie całej kliniki, zarówno na szpitalnych oddziałach ratunkowych, salach operacyjnych, jak i na innych oddziałach? Tak, to możliwe! Przenośny RTG działa w placówkach i sprawdza się bardzo dobrze!

Czytaj więcej: Jakie korzyści daje mobilne RTG?

Rusza [m]spark – pierwszy polski akcelerator MarTech

Posiadasz startup, małą lub średnią firmę działającą w obszarze marketingu i technologii? Chcesz rozwijać ją pod okiem ekspertów? Zgłoś się do programu akceleracyjnego [m]spark. Zapisy trwają do 20 kwietnia 2018 roku.

[m]spark powered by Knowledge Hub Akcelerator to program akceleracyjny powstały dzięki zaangażowaniu GroupM. Akcelerator został stworzony na potrzeby szeroko rozumianego obszaru MarTech, czyli połączenia marketingu i technologii.

Czytaj więcej: Rusza [m]spark – pierwszy polski akcelerator MarTech

Nowoczesne lodówki i wolno stojące zamrażarki

Nowoczesna lodówka czy wolno stojąca zamrażarka to coraz częściej urządzenie posiadające wiele zaawansowanych funkcji technologicznych. Jednak najważniejszym nadal jest, aby dobrze mroziła nie tworząc szronu. Możliwość przygotowania zdrowych i smacznych domowych lodów czy sorbetów to ogromna przyjemność nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Przepis

Więcej zdjęć

Czytaj więcej: Nowoczesne lodówki i wolno stojące zamrażarki

Nie tylko na dzień Babci i Dziadka

Kochana Babciu, kochany Dziadku, dziś wam przynoszę po nie tylko po pięknym pachnącym kwiatku, bo do tego dokładam super konto bankowe, które otwiera Wam perspektywy nowe oraz serdeczne życzenia, niech wam się spełnią wszystkie marzenia! 


Poradnik na temat zakładania kont bankowych - Wejście do świata bankowości internetowej (1-20)

Czytaj więcej: Nie tylko na dzień Babci i Dziadka

Rewolucja w demakijażu

Firma Phenicoptere została założona w 2011 roku. Jej nazwa wywodzi się ze starofrancuskiego – i oznacza flaminga. To inspiracja pięknem, siłą i naturalnością tego ptaka. Dziś Phenicoptere Sp. z o.o. jest liderem w rozwoju jedynego w swoim rodzaju mikro-włókna.

Więcej zdjęć   

Czytaj więcej: Rewolucja w demakijażu

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782